Bağış

SAÜ Bağış Platformu; öğrenci eğitimine, bilimsel araştırma ve toplumsal hizmet odaklı projelere, toplumun her kesiminin dilediği tutar ile maddi destek verebileceği, projelerin duyurulmasına katkıda bulunabileceği ve hatta gönüllü olarak projelere dahil olabileceği internet sitesi tabanlı bir platformdur. Sizler platform üzerinden dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla öğrencilerimizin eğitimine, bilimsel araştırma ve toplumsal hizmet odaklı projelerine destek olabilirsiniz. Final haftası kütüphanede çalışan bir öğrencinin çorbası ve kahvesi benden olsun diyorsanız SAÜ Bağış Platformu sizleri bekliyor. Yaşadığımız deprem felaketinde zarar gören öğrencilerimiz için yapacağınız bağışlarda, bağış şartı olarak Deprem seçeneğini seçiniz.

Bağış SAÜKüçük adımlarla dünyayı değiştirebiliriz.

Bağış SAÜ ile lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, öğrenci toplulukları, araştırmacılar bilimsel, kültürel ve spor faaliyetleri için Bağış SAÜ ekibinin desteği ile kendi projelerini oluşturabilirler. Projeleri için maddi destek sağlayabilir, çalışmalarını duyurabilirler hatta ilgilenenlerin projelerine fiziksel katkıda bulunmalarını isteyebilirler. Toplanan maddi destek SAÜ Vakfı’nın sahip olduğu statü olmadan aktarılır. Proje tamamlandıktan sonra destekçilere ve proje ile ilgilenen kişilere detaylı bir rapor iletilir.

Not: Bağış makbuzu isteyen kişi ve kuruluşlar vakif@sakarya.edu.tr adresine iletebilirler.

Herhangi bir soru ve destek talepleriniz için +90 264 295 5030 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

Toplanan tutar - 184931₺

Not: İsteyenler direk olarak SAKARYA ÜNİVERSİTESİVAKFI TR260001002364976261125001 Sakarya Üniversitesi Ziraat Bankası hesabına gönderebilirler.

SAÜ için bağış tutarı seçin


ya da