KPSS 2014-1 Yerleştirme Duyurusu

09 Temmuz 2014

0

KPSS 2014-1 Yerleştirme Duyurusu

Üniversitemizin Çeşitli Birimlerine KPSS 2014/1 Yerleştirmesi Sonucu Atanmaya Hak Kazananların Dikkatine

İSTENİLEN BELGELER:

1-KPSS (Yerleştirme) Sonuç Belgesi.

2-Mezuniyet Belgesinin Onaylı Sureti ile (Yüksek Lisans yapmış olanların yüksek lisans mezuniyet belgesi, ortaöğrenimi/lise öğrenimini 3 yıldan fazla okuyanların bu durumlarını gösterir diploma örneği veya okullarından almış oldukları resmi belge)

3- 6 Adet Fotoğraf (Son 6 ay İçinde Çektirilmiş)

4- Kamu Kurumlarında çalışan/ayrılanlar için hizmet dökümü ve /veya SGK Hizmet Dökümü

5- Bilgisayar Sertifikası istenen kadrolar için Örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar, “M.E.B.’den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına Sahip Olmak” niteliğine sahip olarak değerlendirilecektir.

6- Ekteki KPSS Atama Başvuru Formu ve dilekçe örneği doldurulacaktır.

Not: Memur Adaylarının atama başvuru formunu eksiksiz ve okunaklı doldurarak istenen belgelerle birlikte sınav sonuçlarının açıklandığı günü takip eden 15 gün içerisinde Personel Daire Başkanlığı’na müracaat etmeleri veya belgelerini posta/kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Kazanıp da göreve başlamak istemeyen adayların da dilekçelerini Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığı’na göndermeleri gerekmektedir. Atanma evrakları ile ilgili ayrıntılı bilgi için Personel Dairesi Başkanlığının 0 264 (295) 5236-5148-7347 nolu telefonlarından irtibata geçilmesi rica olunur.

EKLER:

1-KPSS Atama Bilgi ve Başvuru Formu (2 sayfa)

2-Dilekçe Örneği (1 sayfa)